PHG.3B.330.CLLD10
Hua Hua
Tau Wae: PHG.3B.330.CLLD10
Kaihanga / Waitohu: LEMO
Whakaahuatanga hua CONN RCPT FMALE 30POS SOLDER CUP
Ngā Rauemi: PHG.3B.330.CLLD10.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PHG.3B.330.CLLD10
Tau Wae PHG.3B.330.CLLD10 Kaihanga LEMO
Whakaahuatanga CONN RCPT FMALE 30POS SOLDER CUP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5562 pcs Pepa Raraunga PHG.3B.330.CLLD10.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Solder Cup
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 330 Rauemi Hee Brass
Kua oti te Rei Chrome Raupapa 3B
Packaging Bulk Whakatakotoranga G
Tae Mahi -55°C ~ 250°C Tau o nga Tauranga 30
Pato Tere Push-Pull Whakaahuatanga Taipitopito 30 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Gold
Whakatauranga onamata 3.5A Whakaaetanga Mea Bronze
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 59.0µin (1.50µm) Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold
Momo Hononga Receptacle, Female Sockets Tae Silver
Ko te whakatuwhera o te tau 0.362" ~ 0.394" (9.20mm ~ 10.00mm) Rauemi Backshell, Pae Brass, Chrome