PHG.3B.320.CLLD10Z
Hua Hua
Tau Wae: PHG.3B.320.CLLD10Z
Kaihanga / Waitohu: LEMO
Whakaahuatanga hua CONN RCPT FMALE 20POS SOLDER CUP
Ngā Rauemi: PHG.3B.320.CLLD10Z.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PHG.3B.320.CLLD10Z
Tau Wae PHG.3B.320.CLLD10Z Kaihanga LEMO
Whakaahuatanga CONN RCPT FMALE 20POS SOLDER CUP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5782 pcs Pepa Raraunga PHG.3B.320.CLLD10Z.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Solder Cup
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 320 Rauemi Hee Brass
Kua oti te Rei Chrome Raupapa 3B
Packaging Bulk Whakatakotoranga G
Tae Mahi -55°C ~ 250°C Tau o nga Tauranga 20
Pato Tere Push-Pull Whakaahuatanga Taipitopito 20 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Gold
Whakatauranga onamata 6A Whakaaetanga Mea Bronze
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 59.0µin (1.50µm) Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold
Momo Hononga Receptacle, Female Sockets Tae Silver
Ko te whakatuwhera o te tau 0.362" ~ 0.394" (9.20mm ~ 10.00mm) Rauemi Backshell, Pae Brass, Chrome
Nga tono -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
PHG.3B.320.CYMD10
PHG.3B.320.CYMD10
Kaihanga: LEMO
Whakaahuatanga: CONN RCPT FMALE 20POS GOLD CRIMP
I roto i te taonga: 5142 pcs
Tikiake: PHG.3B.320.CYMD10.pdf
RFQ
PHG.3B.320.CLLD10
PHG.3B.320.CLLD10
Kaihanga: LEMO
Whakaahuatanga: CONN RCPT FMALE 20POS SOLDER CUP