PHG.2K.96A.CLLT56Z
Hua Hua
Tau Wae: PHG.2K.96A.CLLT56Z
Kaihanga / Waitohu: LEMO
Whakaahuatanga hua CONN RCPT FMALE 3POS SOLDER CUP
Ngā Rauemi: PHG.2K.96A.CLLT56Z.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PHG.2K.96A.CLLT56Z
Tau Wae PHG.2K.96A.CLLT56Z Kaihanga LEMO
Whakaahuatanga CONN RCPT FMALE 3POS SOLDER CUP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4117 pcs Pepa Raraunga PHG.2K.96A.CLLT56Z.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Solder Cup
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 96A Rauemi Hee Brass
Kua oti te Rei Chrome Raupapa 2K
Packaging Bulk Whakatakotoranga G
Tae Mahi -55°C ~ 200°C Tau o nga Tauranga 3 (2 + 1 Fiber Optic)
Momo Tae Free Hanging (In-Line) Tae Whakatu -
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0
Tiaki Ingoa IP66/68 - Dust Tight, Water Resistant, Waterproof Ngā āhuatanga Backshell
Whakatauranga onamata 9A Whakaaetanga Mea Bronze