PHG.2K.318.CLLC55Z
Hua Hua
Tau Wae: PHG.2K.318.CLLC55Z
Kaihanga / Waitohu: LEMO
Whakaahuatanga hua CONN RCPT FMALE 18POS SOLDER CUP
Ngā Rauemi: PHG.2K.318.CLLC55Z.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PHG.2K.318.CLLC55Z
Tau Wae PHG.2K.318.CLLC55Z Kaihanga LEMO
Whakaahuatanga CONN RCPT FMALE 18POS SOLDER CUP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5286 pcs Pepa Raraunga PHG.2K.318.CLLC55Z.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Solder Cup
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 318 Rauemi Hee Brass
Kua oti te Rei Chrome Raupapa 2K
Packaging Bulk Whakatakotoranga G
Tae Mahi -55°C ~ 200°C Tau o nga Tauranga 18
Momo Tae Free Hanging (In-Line) Tae Whakatu -
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0
Tiaki Ingoa IP66/68 - Dust Tight, Water Resistant, Waterproof Ngā āhuatanga Backshell
Pato Tere Push-Pull Whakaahuatanga Taipitopito 18 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Gold
Whakatauranga onamata 5.5A Whakaaetanga Mea Bronze
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 59.0µin (1.50µm) Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold
Momo Hononga Receptacle, Female Sockets Tae Silver
Ko te whakatuwhera o te tau 0.201" ~ 0.217" (5.10mm ~ 5.50mm) Rauemi Backshell, Pae Brass, Chrome