PHG.2K.310.CYMC45Z
Hua Hua
Tau Wae: PHG.2K.310.CYMC45Z
Kaihanga / Waitohu: LEMO
Whakaahuatanga hua CONN RCPT FMALE 10POS GOLD CRIMP
Ngā Rauemi: PHG.2K.310.CYMC45Z.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PHG.2K.310.CYMC45Z
Tau Wae PHG.2K.310.CYMC45Z Kaihanga LEMO
Whakaahuatanga CONN RCPT FMALE 10POS GOLD CRIMP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5971 pcs Pepa Raraunga PHG.2K.310.CYMC45Z.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 310 Rauemi Hee Brass
Kua oti te Rei Chrome Raupapa 2K
Packaging Bulk Whakatakotoranga G
Tae Mahi -55°C ~ 200°C Tau o nga Tauranga 10
Momo Tae Free Hanging (In-Line) Tae Whakatu -
Ngā āhuatanga Backshell Pato Tere Push-Pull
Whakaahuatanga Taipitopito 10 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold Whakatauranga onamata 8A
Whakaaetanga Mea Bronze Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 59.0µin (1.50µm)
Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold Momo Hononga Receptacle, Female Sockets
Tae Silver Ko te whakatuwhera o te tau 0.161" ~ 0.177" (4.10mm ~ 4.50mm)