PHG.2K.307.CYMC65Z
Hua Hua
Tau Wae: PHG.2K.307.CYMC65Z
Kaihanga / Waitohu: LEMO
Whakaahuatanga hua CONN RCPT FMALE 7POS GOLD CRIMP
Ngā Rauemi: PHG.2K.307.CYMC65Z.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PHG.2K.307.CYMC65Z
Tau Wae PHG.2K.307.CYMC65Z Kaihanga LEMO
Whakaahuatanga CONN RCPT FMALE 7POS GOLD CRIMP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5224 pcs Pepa Raraunga PHG.2K.307.CYMC65Z.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 307 Rauemi Hee Brass
Kua oti te Rei Chrome Raupapa 2K
Packaging Bulk Whakatakotoranga G
Tae Mahi -55°C ~ 200°C Tau o nga Tauranga 7
Pato Tere Push-Pull Whakaahuatanga Taipitopito 7 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold
Whakatauranga onamata 11A Whakaaetanga Mea Bronze
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 59.0µin (1.50µm) Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold
Momo Hononga Receptacle, Female Sockets Tae Silver
Ko te whakatuwhera o te tau 0.240" ~ 0.256" (6.10mm ~ 6.50mm) Rauemi Backshell, Pae Brass, Chrome