PHG.2K.305.CYMC65
Hua Hua
Tau Wae: PHG.2K.305.CYMC65
Kaihanga / Waitohu: LEMO
Whakaahuatanga hua CONN RCPT FMALE 5POS GOLD CRIMP
Ngā Rauemi: PHG.2K.305.CYMC65.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PHG.2K.305.CYMC65
Tau Wae PHG.2K.305.CYMC65 Kaihanga LEMO
Whakaahuatanga CONN RCPT FMALE 5POS GOLD CRIMP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5941 pcs Pepa Raraunga PHG.2K.305.CYMC65.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 305 Rauemi Hee Brass
Kua oti te Rei Chrome Raupapa 2K
Packaging Bulk Whakatakotoranga G
Tae Mahi -55°C ~ 200°C Tau o nga Tauranga 5
Pato Tere Push-Pull Whakaahuatanga Taipitopito 5 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold
Whakatauranga onamata 14A Whakaaetanga Mea Bronze
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 59.0µin (1.50µm) Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold
Momo Hononga Receptacle, Female Sockets Tae Silver
Ko te whakatuwhera o te tau 0.240" ~ 0.256" (6.10mm ~ 6.50mm) Rauemi Backshell, Pae Brass, Chrome
Nga tono -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
PHG.2K.306.CLLC35Z
PHG.2K.306.CLLC35Z
Kaihanga: LEMO
Whakaahuatanga: CONN RCPT FMALE 6POS SOLDER CUP
I roto i te taonga: 5355 pcs
Tikiake: PHG.2K.306.CLLC35Z.pdf
RFQ
PHG.2K.305.CYPK90
PHG.2K.305.CYPK90
Kaihanga: LEMO
Whakaahuatanga: CONN RCPT FMALE 5POS GOLD CRIMP
I roto i te taonga: 5414 pcs
Tikiake: PHG.2K.305.CYPK90.pdf
RFQ
PHG.2K.305.CYMC65Z
PHG.2K.305.CYMC65Z