PHG.2K.303.CYMC85Z
LEMOLEMO
LEMO
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PHG.2K.303.CYMC85Z
Kaihanga / Waitohu: LEMO
Whakaahuatanga hua CONN RCPT FMALE 3POS GOLD CRIMP
Ngā Rauemi: PHG.2K.303.CYMC85Z.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PHG.2K.303.CYMC85Z
Tau Wae PHG.2K.303.CYMC85Z Kaihanga LEMO
Whakaahuatanga CONN RCPT FMALE 3POS GOLD CRIMP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5008 pcs Pepa Raraunga PHG.2K.303.CYMC85Z.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 303 Rauemi Hee Brass
Kua oti te Rei Chrome Raupapa 2K
Packaging Bulk Whakatakotoranga G
Tae Mahi -55°C ~ 200°C Tau o nga Tauranga 3
Momo Tae Free Hanging (In-Line) Tae Whakatu -
Ngā āhuatanga Backshell Pato Tere Push-Pull
Whakaahuatanga Taipitopito 3 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold Whakatauranga onamata 17A
Whakaaetanga Mea Bronze Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 59.0µin (1.50µm)
Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold Momo Hononga Receptacle, Female Sockets
Tae Silver Ko te whakatuwhera o te tau 0.319" ~ 0.335" (8.10mm ~ 8.50mm)
Rauemi Backshell, Pae Brass, Chrome Nga tono -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
PHG.2K.303.CLLK10
PHG.2K.303.CLLK10
Kaihanga: LEMO
Whakaahuatanga: CONN RCPT FMALE 3POS SOLDER CUP
I roto i te taonga: 4496 pcs
Tikiake: PHG.2K.303.CLLK10.pdf
RFQ
PHG.2K.303.CLLC80Z
PHG.2K.303.CLLC80Z
Kaihanga: LEMO
I roto i te taonga: 4677 pcs
Tikiake: PHG.2K.303.CLLC80Z.pdf
RFQ
PHG.2K.303.CYMC85
PHG.2K.303.CYMC85
Whakaahuatanga: CONN RCPT FMALE 3POS GOLD CRIMP