PHG.2B.318.CLLD92
Hua Hua
Tau Wae: PHG.2B.318.CLLD92
Kaihanga / Waitohu: LEMO
Whakaahuatanga hua CONN RCPT FMALE 18POS SOLDER CUP
Ngā Rauemi: PHG.2B.318.CLLD92.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PHG.2B.318.CLLD92
Tau Wae PHG.2B.318.CLLD92 Kaihanga LEMO
Whakaahuatanga CONN RCPT FMALE 18POS SOLDER CUP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5402 pcs Pepa Raraunga PHG.2B.318.CLLD92.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Solder Cup
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 318 Rauemi Hee Brass
Kua oti te Rei Chrome Raupapa 2B
Packaging Bulk Whakatakotoranga G
Tae Mahi -55°C ~ 250°C Tau o nga Tauranga 18
Pato Tere Push-Pull Whakaahuatanga Taipitopito 18 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Gold
Whakatauranga onamata 5.5A Whakaaetanga Mea Bronze
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 59.0µin (1.50µm) Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold
Momo Hononga Receptacle, Female Sockets Tae Silver
Ko te whakatuwhera o te tau 0.323" ~ 0.362" (8.20mm ~ 9.20mm) Rauemi Backshell, Pae Brass, Chrome
Nga tono -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
PHG.2B.318.CLLM31
PHG.2B.318.CLLM31
Kaihanga: LEMO
Whakaahuatanga: CONN RCPT FMALE 18POS SOLDER CUP
I roto i te taonga: 4814 pcs
Tikiake: PHG.2B.318.CLLM31.pdf
RFQ
PHG.2B.318.CLLD62
PHG.2B.318.CLLD62
Kaihanga: LEMO
I roto i te taonga: 5284 pcs
Tikiake: PHG.2B.318.CLLD62.pdf
RFQ
PHG.2B.318.CLLD92Z
PHG.2B.318.CLLD92Z