PHG.2B.314.CLLD82Z
LEMOLEMO
LEMO
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PHG.2B.314.CLLD82Z
Kaihanga / Waitohu: LEMO
Whakaahuatanga hua CONN RCPT FMALE 14POS SOLDER CUP
Ngā Rauemi: PHG.2B.314.CLLD82Z.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PHG.2B.314.CLLD82Z
Tau Wae PHG.2B.314.CLLD82Z Kaihanga LEMO
Whakaahuatanga CONN RCPT FMALE 14POS SOLDER CUP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5147 pcs Pepa Raraunga PHG.2B.314.CLLD82Z.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Solder Cup
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 314 Rauemi Hee Brass
Kua oti te Rei Chrome Raupapa 2B
Packaging Bulk Whakatakotoranga G
Tae Mahi -55°C ~ 250°C Tau o nga Tauranga 14
Momo Tae Free Hanging (In-Line) Tae Whakatu -
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0
Tiaki Ingoa IP50 - Dust Protected Ngā āhuatanga Backshell
Pato Tere Push-Pull Whakaahuatanga Taipitopito 14 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Gold
Whakatauranga onamata 6.5A Whakaaetanga Mea Bronze
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 59.0µin (1.50µm) Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold
Momo Hononga Receptacle, Female Sockets Tae Silver
Ko te whakatuwhera o te tau 0.283" ~ 0.323" (7.20mm ~ 8.20mm) Rauemi Backshell, Pae Brass, Chrome
Nga tono -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
PHG.2B.314.CYMD82
PHG.2B.314.CYMD82
Kaihanga: LEMO
Whakaahuatanga: CONN RCPT FMALE 14POS GOLD CRIMP
I roto i te taonga: 5511 pcs
Tikiake: PHG.2B.314.CYMD82.pdf
RFQ
PHG.2B.314.CLLD72
PHG.2B.314.CLLD72
Kaihanga: LEMO
Whakaahuatanga: CONN RCPT FMALE 14POS SOLDER CUP
I roto i te taonga: 4172 pcs
Tikiake: PHG.2B.314.CLLD72.pdf
RFQ
PHG.2B.314.CLLD82
PHG.2B.314.CLLD82