PHG.2B.307.CYMD99
Hua Hua
Tau Wae: PHG.2B.307.CYMD99
Kaihanga / Waitohu: LEMO
Whakaahuatanga hua CONN INLINE RCPT
Ngā Rauemi: PHG.2B.307.CYMD99.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PHG.2B.307.CYMD99
Tau Wae PHG.2B.307.CYMD99 Kaihanga LEMO
He Rahinga Kei te wātea 5773 pcs Pepa Raraunga PHG.2B.307.CYMD99.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 307 Rauemi Hee Brass
Kua oti te Rei Chrome Raupapa 2B
Packaging Bulk Whakatakotoranga G
Tae Mahi -55°C ~ 250°C Tau o nga Tauranga 7
Momo Tae Free Hanging (In-Line) Tae Whakatu -
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0
Tiaki Ingoa IP50 - Dust Protected Ngā āhuatanga Backshell
Pato Tere Push-Pull Whakaahuatanga Taipitopito 7 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp
Whakatauranga onamata 11A Whakaaetanga Mea Bronze
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 59.0µin (1.50µm) Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold
Momo Hononga Receptacle, Female Sockets Tae Silver
Ko te whakatuwhera o te tau 0.362" ~ 0.390" (9.20mm ~ 9.90mm) Rauemi Backshell, Pae Brass, Chrome