PHG.2B.307.CLLD72Z
Hua Hua
Tau Wae: PHG.2B.307.CLLD72Z
Kaihanga / Waitohu: LEMO
Whakaahuatanga hua CONN RCPT FMALE 7POS SOLDER CUP
Ngā Rauemi: PHG.2B.307.CLLD72Z.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PHG.2B.307.CLLD72Z
Tau Wae PHG.2B.307.CLLD72Z Kaihanga LEMO
Whakaahuatanga CONN RCPT FMALE 7POS SOLDER CUP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5924 pcs Pepa Raraunga PHG.2B.307.CLLD72Z.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Solder Cup
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 307 Rauemi Hee Brass
Kua oti te Rei Chrome Raupapa 2B
Packaging Bulk Whakatakotoranga G
Tae Mahi -55°C ~ 250°C Tau o nga Tauranga 7
Pato Tere Push-Pull Whakaahuatanga Taipitopito 7 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Gold
Whakatauranga onamata 11A Whakaaetanga Mea Bronze
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 59.0µin (1.50µm) Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold
Momo Hononga Receptacle, Female Sockets Tae Silver
Ko te whakatuwhera o te tau 0.244" ~ 0.283" (6.20mm ~ 7.20mm) Rauemi Backshell, Pae Brass, Chrome
Nga tono -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
PHG.2B.307.CLLD99
PHG.2B.307.CLLD99
Kaihanga: LEMO
Whakaahuatanga: CONN RCPT FMALE 7POS SOLDER CUP
I roto i te taonga: 4761 pcs
Tikiake: PHG.2B.307.CLLD99.pdf
RFQ
PHG.2B.307.CLLD92Z
PHG.2B.307.CLLD92Z
Kaihanga: LEMO
I roto i te taonga: 4932 pcs
Tikiake: PHG.2B.307.CLLD92Z.pdf
RFQ
PHG.2B.307.CLLD72
PHG.2B.307.CLLD72