PHG.2B.305.CLLD62Z
Hua Hua
Tau Wae: PHG.2B.305.CLLD62Z
Kaihanga / Waitohu: LEMO
Whakaahuatanga hua CONN RCPT FMALE 5POS SOLDER CUP
Ngā Rauemi: PHG.2B.305.CLLD62Z.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PHG.2B.305.CLLD62Z
Tau Wae PHG.2B.305.CLLD62Z Kaihanga LEMO
Whakaahuatanga CONN RCPT FMALE 5POS SOLDER CUP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5723 pcs Pepa Raraunga PHG.2B.305.CLLD62Z.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Solder Cup
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 305 Rauemi Hee Brass
Kua oti te Rei Chrome Raupapa 2B
Packaging Bulk Whakatakotoranga G
Tae Mahi -55°C ~ 250°C Tau o nga Tauranga 5
Pato Tere Push-Pull Whakaahuatanga Taipitopito 5 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Gold
Whakatauranga onamata 14A Whakaaetanga Mea Bronze
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 59.0µin (1.50µm) Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold
Momo Hononga Receptacle, Female Sockets Tae Silver
Ko te whakatuwhera o te tau 0.205" ~ 0.244" (5.20mm ~ 6.20mm) Rauemi Backshell, Pae Brass, Chrome
Nga tono -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
PHG.2B.304.CYMM42
PHG.2B.304.CYMM42
Kaihanga: LEMO
Whakaahuatanga: CONN RCPT FMALE 4POS GOLD CRIMP
I roto i te taonga: 6038 pcs
Tikiake: PHG.2B.304.CYMM42.pdf
RFQ
PHG.2B.305.CLLD62
PHG.2B.305.CLLD62
Kaihanga: LEMO
Whakaahuatanga: CONN RCPT FMALE 5POS SOLDER CUP