PHG.2B.302.CYMD82
Hua Hua
Tau Wae: PHG.2B.302.CYMD82
Kaihanga / Waitohu: LEMO
Whakaahuatanga hua CONN RCPT FMALE 2POS GOLD CRIMP
Ngā Rauemi: PHG.2B.302.CYMD82.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PHG.2B.302.CYMD82
Tau Wae PHG.2B.302.CYMD82 Kaihanga LEMO
Whakaahuatanga CONN RCPT FMALE 2POS GOLD CRIMP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5736 pcs Pepa Raraunga PHG.2B.302.CYMD82.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 302 Rauemi Hee Brass
Kua oti te Rei Chrome Raupapa 2B
Packaging Bulk Whakatakotoranga G
Tae Mahi -55°C ~ 250°C Tau o nga Tauranga 2
Momo Tae Free Hanging (In-Line) Tae Whakatu -
Kōkuhu Rauemi Polyetheretherketone (PEEK) Tiaki Ingoa IP50 - Dust Protected
Ngā āhuatanga Backshell Pato Tere Push-Pull
Whakaahuatanga Taipitopito 2 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold Whakatauranga onamata 25A
Whakaaetanga Mea Bronze Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 59.0µin (1.50µm)
Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold Momo Hononga Receptacle, Female Sockets
Tae Silver Ko te whakatuwhera o te tau 0.283" ~ 0.323" (7.20mm ~ 8.20mm)
Rauemi Backshell, Pae Brass, Chrome Nga tono -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
PHG.2B.302.CYMD82Z
PHG.2B.302.CYMD82Z
Kaihanga: LEMO
Whakaahuatanga: CONN RCPT FMALE 2POS GOLD CRIMP