PHG.1B.314.CLLD42
Hua Hua
Tau Wae: PHG.1B.314.CLLD42
Kaihanga / Waitohu: LEMO
Whakaahuatanga hua CONN RCPT FMALE 14POS SOLDER CUP
Ngā Rauemi: PHG.1B.314.CLLD42.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PHG.1B.314.CLLD42
Tau Wae PHG.1B.314.CLLD42 Kaihanga LEMO
Whakaahuatanga CONN RCPT FMALE 14POS SOLDER CUP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5157 pcs Pepa Raraunga PHG.1B.314.CLLD42.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Solder Cup
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 314 Rauemi Hee Brass
Kua oti te Rei Chrome Raupapa 1B
Packaging Bulk Whakatakotoranga G
Tae Mahi -55°C ~ 250°C Tau o nga Tauranga 14
Momo Tae Free Hanging (In-Line) Tae Whakatu -
Kōkuhu Rauemi Polyetheretherketone (PEEK) Tiaki Ingoa IP50 - Dust Protected
Ngā āhuatanga Backshell Pato Tere Push-Pull
Whakaahuatanga Taipitopito 14 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Gold Whakatauranga onamata 2A
Whakaaetanga Mea Bronze Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 59.0µin (1.50µm)
Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold Momo Hononga Receptacle, Female Sockets
Tae Silver Ko te whakatuwhera o te tau 0.122" ~ 0.165" (3.10mm ~ 4.20mm)
Rauemi Backshell, Pae Brass, Chrome Nga tono -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
PHG.1B.314.CLLD72
PHG.1B.314.CLLD72
Kaihanga: LEMO
Whakaahuatanga: CONN RCPT FMALE 14POS SOLDER CUP
I roto i te taonga: 5922 pcs
Tikiake: PHG.1B.314.CLLD72.pdf
RFQ
PHG.1B.314.CLLD52Z
PHG.1B.314.CLLD52Z
Kaihanga: LEMO
I roto i te taonga: 5748 pcs
Tikiake: PHG.1B.314.CLLD52Z.pdf
RFQ
PHG.1B.314.CLLD42Z
PHG.1B.314.CLLD42Z