PHG.1B.308.CLLD62Z
Hua Hua
Tau Wae: PHG.1B.308.CLLD62Z
Kaihanga / Waitohu: LEMO
Whakaahuatanga hua CONN RCPT FMALE 8POS SOLDER CUP
Ngā Rauemi: PHG.1B.308.CLLD62Z.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PHG.1B.308.CLLD62Z
Tau Wae PHG.1B.308.CLLD62Z Kaihanga LEMO
Whakaahuatanga CONN RCPT FMALE 8POS SOLDER CUP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5161 pcs Pepa Raraunga PHG.1B.308.CLLD62Z.pdf
Packaging Bulk Whakatakotoranga G
Tae Mahi -55°C ~ 250°C Tau o nga Tauranga 8
Momo Tae Free Hanging (In-Line) Tae Whakatu -
Kōkuhu Rauemi Polyetheretherketone (PEEK) Tiaki Ingoa IP50 - Dust Protected
Ngā āhuatanga Backshell Pato Tere Push-Pull
Whakaahuatanga Taipitopito 8 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Gold Whakatauranga onamata 5A
Whakaaetanga Mea Bronze Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 59.0µin (1.50µm)
Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold Momo Hononga Receptacle, Female Sockets
Tae Silver Ko te whakatuwhera o te tau 0.205" ~ 0.244" (5.20mm ~ 6.20mm)