PHG.1B.306.CLLD72Z
Hua Hua
Tau Wae: PHG.1B.306.CLLD72Z
Kaihanga / Waitohu: LEMO
Whakaahuatanga hua CONN RCPT FMALE 6POS SOLDER CUP
Ngā Rauemi: PHG.1B.306.CLLD72Z.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PHG.1B.306.CLLD72Z
Tau Wae PHG.1B.306.CLLD72Z Kaihanga LEMO
Whakaahuatanga CONN RCPT FMALE 6POS SOLDER CUP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5329 pcs Pepa Raraunga PHG.1B.306.CLLD72Z.pdf
Packaging Bulk Whakatakotoranga G
Tae Mahi -55°C ~ 250°C Tau o nga Tauranga 6
Momo Tae Free Hanging (In-Line) Tae Whakatu -
Kōkuhu Rauemi Polyetheretherketone (PEEK) Tiaki Ingoa IP50 - Dust Protected
Ngā āhuatanga Backshell Pato Tere Push-Pull
Whakaahuatanga Taipitopito 6 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Gold Whakatauranga onamata 7A
Whakaaetanga Mea Bronze Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 59.0µin (1.50µm)
Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold Momo Hononga Receptacle, Female Sockets
Tae Silver Ko te whakatuwhera o te tau 0.244" ~ 0.283" (6.20mm ~ 7.20mm)
Rauemi Backshell, Pae Brass, Chrome Nga tono -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
PHG.1B.306.CLLD52
PHG.1B.306.CLLD52
Kaihanga: LEMO
Whakaahuatanga: CONN RCPT FMALE 6POS SOLDER CUP
I roto i te taonga: 4346 pcs
Tikiake: PHG.1B.306.CLLD52.pdf
RFQ
PHG.1B.306.CLLM27Z
PHG.1B.306.CLLM27Z
Kaihanga: LEMO
I roto i te taonga: 4148 pcs
Tikiake: PHG.1B.306.CLLM27Z.pdf
RFQ
PHG.1B.306.CLLD72
PHG.1B.306.CLLD72