PHG.1B.303.CYMD72
Hua Hua
Tau Wae: PHG.1B.303.CYMD72
Kaihanga / Waitohu: LEMO
Whakaahuatanga hua CONN RCPT FMALE 3POS GOLD CRIMP
Ngā Rauemi: PHG.1B.303.CYMD72.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PHG.1B.303.CYMD72
Tau Wae PHG.1B.303.CYMD72 Kaihanga LEMO
Whakaahuatanga CONN RCPT FMALE 3POS GOLD CRIMP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4354 pcs Pepa Raraunga PHG.1B.303.CYMD72.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 303 Rauemi Hee Brass
Kua oti te Rei Chrome Raupapa 1B
Packaging Bulk Whakatakotoranga G
Tae Mahi -55°C ~ 250°C Tau o nga Tauranga 3
Momo Tae Free Hanging (In-Line) Tae Whakatu -
Kōkuhu Rauemi Polyetheretherketone (PEEK) Tiaki Ingoa IP50 - Dust Protected
Ngā āhuatanga Backshell Pato Tere Push-Pull
Whakaahuatanga Taipitopito 3 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold Whakatauranga onamata 12A
Whakaaetanga Mea Bronze Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 59.0µin (1.50µm)
Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold Momo Hononga Receptacle, Female Sockets
Tae Silver Ko te whakatuwhera o te tau 0.244" ~ 0.283" (6.20mm ~ 7.20mm)