PHG.0K.309.CLLC35Z
Hua Hua
Tau Wae: PHG.0K.309.CLLC35Z
Kaihanga / Waitohu: LEMO
Whakaahuatanga hua CONN RCPT FMALE 9POS SOLDER CUP
Ngā Rauemi: PHG.0K.309.CLLC35Z.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PHG.0K.309.CLLC35Z
Tau Wae PHG.0K.309.CLLC35Z Kaihanga LEMO
Whakaahuatanga CONN RCPT FMALE 9POS SOLDER CUP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5550 pcs Pepa Raraunga PHG.0K.309.CLLC35Z.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Solder Cup
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 309 Rauemi Hee Brass
Kua oti te Rei Chrome Raupapa 0K
Packaging Bulk Whakatakotoranga G
Tae Mahi -55°C ~ 200°C Tau o nga Tauranga 9
Pato Tere Push-Pull Whakaahuatanga Taipitopito 9 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Gold
Whakatauranga onamata 2A Whakaaetanga Mea Bronze
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 59.0µin (1.50µm) Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold
Momo Hononga Receptacle, Female Sockets Tae Silver
Ko te whakatuwhera o te tau 0.122" ~ 0.138" (3.10mm ~ 3.50mm) Rauemi Backshell, Pae Brass, Chrome