PHG.0K.305.CLMC45
Hua Hua
Tau Wae: PHG.0K.305.CLMC45
Kaihanga / Waitohu: LEMO
Whakaahuatanga hua CONN RCPT FMALE 5POS GOLD CRIMP
Ngā Rauemi: PHG.0K.305.CLMC45.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PHG.0K.305.CLMC45
Tau Wae PHG.0K.305.CLMC45 Kaihanga LEMO
Whakaahuatanga CONN RCPT FMALE 5POS GOLD CRIMP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4282 pcs Pepa Raraunga PHG.0K.305.CLMC45.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 305 Rauemi Hee Brass
Kua oti te Rei Chrome Raupapa 0K
Packaging Bulk Whakatakotoranga G
Tae Mahi -55°C ~ 200°C Tau o nga Tauranga 5
Pato Tere Push-Pull Whakaahuatanga Taipitopito 5 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold
Whakatauranga onamata 6.5A Whakaaetanga Mea Bronze
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 59.0µin (1.50µm) Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold
Momo Hononga Receptacle, Female Sockets Tae Silver
Ko te whakatuwhera o te tau 0.161" ~ 0.177" (4.10mm ~ 4.50mm) Rauemi Backshell, Pae Brass, Chrome