PHG.0K.305.CLLC25
Hua Hua
Tau Wae: PHG.0K.305.CLLC25
Kaihanga / Waitohu: LEMO
Whakaahuatanga hua CONN RCPT FMALE 5POS SOLDER CUP
Ngā Rauemi: PHG.0K.305.CLLC25.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PHG.0K.305.CLLC25
Tau Wae PHG.0K.305.CLLC25 Kaihanga LEMO
Whakaahuatanga CONN RCPT FMALE 5POS SOLDER CUP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4445 pcs Pepa Raraunga PHG.0K.305.CLLC25.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Solder Cup
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 305 Rauemi Hee Brass
Kua oti te Rei Chrome Raupapa 0K
Packaging Bulk Whakatakotoranga G
Tae Mahi -55°C ~ 200°C Tau o nga Tauranga 5
Momo Tae Free Hanging (In-Line) Tae Whakatu -
Ngā āhuatanga Backshell Pato Tere Push-Pull
Whakaahuatanga Taipitopito 5 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Gold Whakatauranga onamata 6.5A
Whakaaetanga Mea Bronze Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 59.0µin (1.50µm)
Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold Momo Hononga Receptacle, Female Sockets
Tae Silver Ko te whakatuwhera o te tau 0.083" ~ 0.098" (2.10mm ~ 2.50mm)