PHG.0B.307.CLLD42Z
Hua Hua
Tau Wae: PHG.0B.307.CLLD42Z
Kaihanga / Waitohu: LEMO
Whakaahuatanga hua CONN RCPT FMALE 7POS SOLDER CUP
Ngā Rauemi: PHG.0B.307.CLLD42Z.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PHG.0B.307.CLLD42Z
Tau Wae PHG.0B.307.CLLD42Z Kaihanga LEMO
Whakaahuatanga CONN RCPT FMALE 7POS SOLDER CUP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5448 pcs Pepa Raraunga PHG.0B.307.CLLD42Z.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Solder Cup
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 307 Rauemi Hee Brass
Kua oti te Rei Chrome Raupapa 0B
Packaging Bulk Whakatakotoranga G
Tae Mahi -55°C ~ 250°C Tau o nga Tauranga 7
Momo Tae Free Hanging (In-Line) Tae Whakatu -
Kōkuhu Rauemi Polyetheretherketone (PEEK) Tiaki Ingoa IP50 - Dust Protected
Ngā āhuatanga Backshell Pato Tere Push-Pull
Whakaahuatanga Taipitopito 7 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Gold Whakatauranga onamata 2.5A
Whakaaetanga Mea Bronze Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 59.0µin (1.50µm)
Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold Momo Hononga Receptacle, Female Sockets
Tae Silver Ko te whakatuwhera o te tau 0.126" ~ 0.165" (3.20mm ~ 4.20mm)