PHG.0B.302.CLLD56
LEMOLEMO
LEMO
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PHG.0B.302.CLLD56
Kaihanga / Waitohu: LEMO
Whakaahuatanga hua CONN RCPT FMALE 2POS SOLDER CUP
Ngā Rauemi: PHG.0B.302.CLLD56.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PHG.0B.302.CLLD56
Tau Wae PHG.0B.302.CLLD56 Kaihanga LEMO
Whakaahuatanga CONN RCPT FMALE 2POS SOLDER CUP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5204 pcs Pepa Raraunga PHG.0B.302.CLLD56.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Solder Cup
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 302 Rauemi Hee Brass
Kua oti te Rei Chrome Raupapa 0B
Packaging Bulk Whakatakotoranga G
Tae Mahi -55°C ~ 250°C Tau o nga Tauranga 2
Momo Tae Free Hanging (In-Line) Tae Whakatu -
Kōkuhu Rauemi Polyetheretherketone (PEEK) Tiaki Ingoa IP50 - Dust Protected
Ngā āhuatanga Backshell Pato Tere Push-Pull
Whakaahuatanga Taipitopito 2 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Gold Whakatauranga onamata 10A
Whakaaetanga Mea Bronze Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 59.0µin (1.50µm)
Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold Momo Hononga Receptacle, Female Sockets
Tae Silver Ko te whakatuwhera o te tau 0.209" ~ 0.220" (5.30mm ~ 5.60mm)
Rauemi Backshell, Pae Brass, Chrome Nga tono -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
PHG.0B.302.CYMD31
PHG.0B.302.CYMD31
Kaihanga: LEMO
Whakaahuatanga: CONN RCPT FMALE 2POS GOLD CRIMP
I roto i te taonga: 5395 pcs
Tikiake: PHG.0B.302.CYMD31.pdf
RFQ
PHG.0B.302.CLLD42
PHG.0B.302.CLLD42
Kaihanga: LEMO
Whakaahuatanga: CONN RCPT FMALE 2POS SOLDER CUP
I roto i te taonga: 5239 pcs
Tikiake: PHG.0B.302.CLLD42.pdf
RFQ
PHG.0B.302.CLLD56Z
PHG.0B.302.CLLD56Z