PHG.00.303.CLAD22
Hua Hua
Tau Wae: PHG.00.303.CLAD22
Kaihanga / Waitohu: LEMO
Whakaahuatanga hua CONN RCPT MALE 3POS SOLDER CUP
Ngā Rauemi: PHG.00.303.CLAD22.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PHG.00.303.CLAD22
Tau Wae PHG.00.303.CLAD22 Kaihanga LEMO
Whakaahuatanga CONN RCPT MALE 3POS SOLDER CUP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 6002 pcs Pepa Raraunga PHG.00.303.CLAD22.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Solder Cup
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 303 Rauemi Hee Brass
Kua oti te Rei Chrome Raupapa 00
Packaging Bulk Whakatakotoranga G
Tae Mahi -55°C ~ 250°C Tau o nga Tauranga 3
Pato Tere Push-Pull Whakaahuatanga Taipitopito 3 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Cup Gold
Whakatauranga onamata 3A Whakaaetanga Mea Brass
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 39.4µin (1.00µm) Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold
Momo Hononga Receptacle, Male Pins Tae Silver
Ko te whakatuwhera o te tau 0.055" ~ 0.087" (1.40mm ~ 2.20mm) Rauemi Backshell, Pae Brass, Chrome