PHG.00.302.CLLD17
LEMOLEMO
LEMO
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PHG.00.302.CLLD17
Kaihanga / Waitohu: LEMO
Whakaahuatanga hua CONN RCPT FMALE 2POS SOLDER CUP
Ngā Rauemi: PHG.00.302.CLLD17.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PHG.00.302.CLLD17
Tau Wae PHG.00.302.CLLD17 Kaihanga LEMO
Whakaahuatanga CONN RCPT FMALE 2POS SOLDER CUP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4762 pcs Pepa Raraunga PHG.00.302.CLLD17.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Solder Cup
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 302 Rauemi Hee Brass
Kua oti te Rei Chrome Raupapa 00
Packaging Bulk Whakatakotoranga G
Tae Mahi -55°C ~ 250°C Tau o nga Tauranga 2
Momo Tae Free Hanging (In-Line) Tae Whakatu -
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0
Tiaki Ingoa IP50 - Dust Protected Ngā āhuatanga Backshell
Pato Tere Push-Pull Whakaahuatanga Taipitopito 2 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Gold
Whakatauranga onamata 5A Whakaaetanga Mea Bronze
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 59.0µin (1.50µm) Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold
Momo Hononga Receptacle, Female Sockets Tae Silver
Ko te whakatuwhera o te tau 0.067" (1.70mm) Rauemi Backshell, Pae Brass, Chrome
Nga tono -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
PHG.00.302.CLLD35Z
PHG.00.302.CLLD35Z
Kaihanga: LEMO
Whakaahuatanga: CONN RCPT FMALE 2POS SOLDER CUP
I roto i te taonga: 5220 pcs
Tikiake: PHG.00.302.CLLD35Z.pdf
RFQ
PHG.00.200.KZZ
PHG.00.200.KZZ
Kaihanga: LEMO
Whakaahuatanga: CONN INSERT SHELL RCPT CABLE
I roto i te taonga: 5679 pcs
Tikiake:
RFQ
PHG.00.302.CLLD17Z
PHG.00.302.CLLD17Z