PHF.2B.319.CLLD62Z
LEMOLEMO
LEMO
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PHF.2B.319.CLLD62Z
Kaihanga / Waitohu: LEMO
Whakaahuatanga hua CONN RCPT FMALE 19POS SOLDER CUP
Ngā Rauemi: PHF.2B.319.CLLD62Z.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PHF.2B.319.CLLD62Z
Tau Wae PHF.2B.319.CLLD62Z Kaihanga LEMO
Whakaahuatanga CONN RCPT FMALE 19POS SOLDER CUP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4274 pcs Pepa Raraunga PHF.2B.319.CLLD62Z.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Solder Cup
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 319 Rauemi Hee Brass
Kua oti te Rei Chrome Raupapa 2B
Packaging Bulk Whakatakotoranga F
Tae Mahi -55°C ~ 250°C Tau o nga Tauranga 19
Momo Tae Free Hanging (In-Line) Tae Whakatu -
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0
Tiaki Ingoa IP50 - Dust Protected Ngā āhuatanga Backshell
Pato Tere Push-Pull Whakaahuatanga Taipitopito 19 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Gold
Whakatauranga onamata 5A Whakaaetanga Mea Bronze
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 59.0µin (1.50µm) Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold
Momo Hononga Receptacle, Female Sockets Tae Silver
Ko te whakatuwhera o te tau 0.205" ~ 0.244" (5.20mm ~ 6.20mm) Rauemi Backshell, Pae Brass, Chrome
Nga tono -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
PHF.0B.303.CLLD52
PHF.0B.303.CLLD52
Kaihanga: LEMO
Whakaahuatanga: CONN RCPT FMALE 3POS SOLDER CUP
I roto i te taonga: 6028 pcs
Tikiake: PHF.0B.303.CLLD52.pdf
RFQ
PHF3-KIT
PHF3-KIT
Kaihanga: Yageo
Whakaahuatanga: RES KIT 100-976 1/4W 22600PCS
I roto i te taonga: 6008 pcs
Tikiake:
RFQ
PHF-23854-000
PHF-23854-000
Kaihanga: Knowles
Whakaahuatanga: SPEAKER 155OHM SIDE PORT 120DB
Tikiake:
PHF1-KIT
PHF1-KIT
Kaihanga: Yageo
Whakaahuatanga: RESISTR KIT 1-9.53 1/4W 22000PCS
Kaihanga: Knowles
Whakaahuatanga: SPEAKER SMD
PHF1A-KIT
PHF1A-KIT
Whakaahuatanga: RESISTOR KIT 1-9.53 1/4W 5500PCS
PHF3A-KIT
PHF3A-KIT
Whakaahuatanga: RESISTR KIT 100-976 1/4W 5650PCS
PHF2-KIT
PHF2-KIT
Whakaahuatanga: RES KIT 10-97.6 1/4W 21600PCS
PHF.2B.200.CZZ
PHF.2B.200.CZZ
Kaihanga: LEMO
Whakaahuatanga: CONN INSERT SHELL RCPT CABLE
PHF.2B.319.CLLD62
PHF.2B.319.CLLD62
Whakaahuatanga: CONN RCPT FMALE 19POS SOLDER CUP
Tikiake: PHF.2B.319.CLLD62.pdf
Whakaahuatanga: SPEAKER SMD
PHF2A-KIT
PHF2A-KIT
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel