PHE.4K.320.CYMC95
LEMOLEMO
LEMO
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PHE.4K.320.CYMC95
Kaihanga / Waitohu: LEMO
Whakaahuatanga hua CONN RCPT FMALE 20POS GOLD CRIMP
Ngā Rauemi: PHE.4K.320.CYMC95.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PHE.4K.320.CYMC95
Tau Wae PHE.4K.320.CYMC95 Kaihanga LEMO
Whakaahuatanga CONN RCPT FMALE 20POS GOLD CRIMP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5698 pcs Pepa Raraunga PHE.4K.320.CYMC95.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 320 Rauemi Hee Brass
Kua oti te Rei Chrome Raupapa 4K
Packaging Bulk Whakatakotoranga E
Tae Mahi -55°C ~ 200°C Tau o nga Tauranga 20
Momo Tae Free Hanging (In-Line) Tae Whakatu -
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0
Tiaki Ingoa IP66/68 - Dust Tight, Water Resistant, Waterproof Ngā āhuatanga Backshell
Pato Tere Push-Pull Whakaahuatanga Taipitopito 20 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold
Whakatauranga onamata 8A Whakaaetanga Mea Bronze
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 59.0µin (1.50µm) Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold
Momo Hononga Receptacle, Female Sockets Tae Silver
Ko te whakatuwhera o te tau 0.358" ~ 0.374" (9.10mm ~ 9.50mm) Rauemi Backshell, Pae Brass, Chrome
Nga tono -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
PHE13003C,412
PHE13003C,412
Kaihanga: WeEn Semiconductors Co., Ltd
Whakaahuatanga: TRANS NPN 400V 1.5A SOT54