PHC.3K.330.CYMC85
Hua Hua
Tau Wae: PHC.3K.330.CYMC85
Kaihanga / Waitohu: LEMO
Whakaahuatanga hua CONN RCPT FMALE 30POS GOLD CRIMP
Ngā Rauemi: PHC.3K.330.CYMC85.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PHC.3K.330.CYMC85
Tau Wae PHC.3K.330.CYMC85 Kaihanga LEMO
Whakaahuatanga CONN RCPT FMALE 30POS GOLD CRIMP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4036 pcs Pepa Raraunga PHC.3K.330.CYMC85.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 330 Rauemi Hee Brass
Kua oti te Rei Chrome Raupapa 3K
Packaging Bulk Whakatakotoranga C
Tae Mahi -55°C ~ 200°C Tau o nga Tauranga 30
Momo Tae Free Hanging (In-Line) Tae Whakatu -
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0
Tiaki Ingoa IP66/68 - Dust Tight, Water Resistant, Waterproof Ngā āhuatanga Backshell
Pato Tere Push-Pull Whakaahuatanga Taipitopito 30 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold
Whakatauranga onamata 3.5A Whakaaetanga Mea Bronze
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 59.0µin (1.50µm) Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold
Momo Hononga Receptacle, Female Sockets Tae Silver
Ko te whakatuwhera o te tau 0.319" ~ 0.335" (8.10mm ~ 8.50mm) Rauemi Backshell, Pae Brass, Chrome