PHC.1B.307.CLMD62Z
Hua Hua
Tau Wae: PHC.1B.307.CLMD62Z
Kaihanga / Waitohu: LEMO
Whakaahuatanga hua CONN RCPT FMALE 7POS GOLD CRIMP
Ngā Rauemi: PHC.1B.307.CLMD62Z.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PHC.1B.307.CLMD62Z
Tau Wae PHC.1B.307.CLMD62Z Kaihanga LEMO
Whakaahuatanga CONN RCPT FMALE 7POS GOLD CRIMP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5791 pcs Pepa Raraunga PHC.1B.307.CLMD62Z.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 307 Rauemi Hee Brass
Kua oti te Rei Chrome Raupapa 1B
Packaging Bulk Whakatakotoranga C
Tae Mahi -55°C ~ 250°C Tau o nga Tauranga 7
Momo Tae Free Hanging (In-Line) Tae Whakatu -
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0
Tiaki Ingoa IP50 - Dust Protected Ngā āhuatanga Backshell
Pato Tere Push-Pull Whakaahuatanga Taipitopito 7 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold
Whakatauranga onamata 7A Whakaaetanga Mea Bronze
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 59.0µin (1.50µm) Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold
Momo Hononga Receptacle, Female Sockets Tae Silver
Ko te whakatuwhera o te tau 0.205" ~ 0.244" (5.20mm ~ 6.20mm) Rauemi Backshell, Pae Brass, Chrome