PHB.2B.319.CLLD92Z
Hua Hua
Tau Wae: PHB.2B.319.CLLD92Z
Kaihanga / Waitohu: LEMO
Whakaahuatanga hua CONN RCPT FMALE 19POS SOLDER CUP
Ngā Rauemi: PHB.2B.319.CLLD92Z.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PHB.2B.319.CLLD92Z
Tau Wae PHB.2B.319.CLLD92Z Kaihanga LEMO
Whakaahuatanga CONN RCPT FMALE 19POS SOLDER CUP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5296 pcs Pepa Raraunga PHB.2B.319.CLLD92Z.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Solder Cup
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 319 Rauemi Hee Brass
Kua oti te Rei Chrome Raupapa 2B
Packaging Bulk Whakatakotoranga B
Tae Mahi -55°C ~ 250°C Tau o nga Tauranga 19
Pato Tere Push-Pull Whakaahuatanga Taipitopito 19 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Gold
Whakatauranga onamata 5A Whakaaetanga Mea Bronze
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 59.0µin (1.50µm) Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold
Momo Hononga Receptacle, Female Sockets Tae Silver
Ko te whakatuwhera o te tau 0.323" ~ 0.362" (8.20mm ~ 9.20mm) Rauemi Backshell, Pae Brass, Chrome