PHB.00.303.CLLD22Z
LEMOLEMO
LEMO
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PHB.00.303.CLLD22Z
Kaihanga / Waitohu: LEMO
Whakaahuatanga hua CONN RCPT FMALE 3POS SOLDER CUP
Ngā Rauemi: PHB.00.303.CLLD22Z.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PHB.00.303.CLLD22Z
Tau Wae PHB.00.303.CLLD22Z Kaihanga LEMO
Whakaahuatanga CONN RCPT FMALE 3POS SOLDER CUP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5565 pcs Pepa Raraunga PHB.00.303.CLLD22Z.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Solder Cup
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 303 Rauemi Hee Brass
Kua oti te Rei Chrome Raupapa 00
Packaging Bulk Whakatakotoranga B
Tae Mahi -55°C ~ 250°C Tau o nga Tauranga 3
Momo Tae Free Hanging (In-Line) Tae Whakatu -
Kōkuhu Rauemi Polyetheretherketone (PEEK) Tiaki Ingoa IP50 - Dust Protected
Ngā āhuatanga Backshell Pato Tere Push-Pull
Whakaahuatanga Taipitopito 3 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Gold Whakatauranga onamata 3A
Whakaaetanga Mea Bronze Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 59.0µin (1.50µm)
Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold Momo Hononga Receptacle, Female Sockets
Tae Silver Ko te whakatuwhera o te tau 0.055" ~ 0.087" (1.40mm ~ 2.20mm)