PHA.2K.305.CYMC65Z
Hua Hua
Tau Wae: PHA.2K.305.CYMC65Z
Kaihanga / Waitohu: LEMO
Whakaahuatanga hua CONN RCPT FMALE 5POS GOLD CRIMP
Ngā Rauemi: PHA.2K.305.CYMC65Z.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PHA.2K.305.CYMC65Z
Tau Wae PHA.2K.305.CYMC65Z Kaihanga LEMO
Whakaahuatanga CONN RCPT FMALE 5POS GOLD CRIMP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4395 pcs Pepa Raraunga PHA.2K.305.CYMC65Z.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 305 Rauemi Hee Brass
Kua oti te Rei Chrome Raupapa 2K
Packaging Bulk Whakatakotoranga A
Tae Mahi -55°C ~ 200°C Tau o nga Tauranga 5
Momo Tae Free Hanging (In-Line) Tae Whakatu -
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0
Tiaki Ingoa IP66/68 - Dust Tight, Water Resistant, Waterproof Ngā āhuatanga Backshell
Pato Tere Push-Pull Whakaahuatanga Taipitopito 5 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold
Whakatauranga onamata 14A Whakaaetanga Mea Bronze
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 59.0µin (1.50µm) Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold
Momo Hononga Receptacle, Female Sockets Tae Silver
Ko te whakatuwhera o te tau 0.240" ~ 0.256" (6.10mm ~ 6.50mm) Rauemi Backshell, Pae Brass, Chrome