PHA.1B.308.CYMD52
Hua Hua
Tau Wae: PHA.1B.308.CYMD52
Kaihanga / Waitohu: LEMO
Whakaahuatanga hua CONN RCPT FMALE 8POS GOLD CRIMP
Ngā Rauemi: PHA.1B.308.CYMD52.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PHA.1B.308.CYMD52
Tau Wae PHA.1B.308.CYMD52 Kaihanga LEMO
Whakaahuatanga CONN RCPT FMALE 8POS GOLD CRIMP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4389 pcs Pepa Raraunga PHA.1B.308.CYMD52.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 308 Rauemi Hee Brass
Kua oti te Rei Chrome Raupapa 1B
Packaging Bulk Whakatakotoranga A
Tae Mahi -55°C ~ 250°C Tau o nga Tauranga 8
Momo Tae Free Hanging (In-Line) Tae Whakatu -
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0
Tiaki Ingoa IP50 - Dust Protected Ngā āhuatanga Backshell
Pato Tere Push-Pull Whakaahuatanga Taipitopito 8 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold
Whakatauranga onamata 5A Whakaaetanga Mea Bronze
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 59.0µin (1.50µm) Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold
Momo Hononga Receptacle, Female Sockets Tae Silver
Ko te whakatuwhera o te tau 0.165" ~ 0.205" (4.20mm ~ 5.20mm) Rauemi Backshell, Pae Brass, Chrome