PFJ.1B.308.CYCD76
LEMOLEMO
LEMO
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PFJ.1B.308.CYCD76
Kaihanga / Waitohu: LEMO
Whakaahuatanga hua CONN RCPT MALE 8POS GOLD CRIMP
Ngā Rauemi: PFJ.1B.308.CYCD76.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PFJ.1B.308.CYCD76
Tau Wae PFJ.1B.308.CYCD76 Kaihanga LEMO
Whakaahuatanga CONN RCPT MALE 8POS GOLD CRIMP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4067 pcs Pepa Raraunga PFJ.1B.308.CYCD76.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 308 Rauemi Hee Brass
Kua oti te Rei Chrome Raupapa 1B
Packaging Bulk Whakatakotoranga J
Tae Mahi -55°C ~ 250°C Tau o nga Tauranga 8
Momo Tae Free Hanging (In-Line); Panel Mount Tae Whakatu Front and Rear Side Nut
Kōkuhu Rauemi Polyetheretherketone (PEEK) Tiaki Ingoa IP50 - Dust Protected
Ngā āhuatanga Backshell Pato Tere Push-Pull
Whakaahuatanga Taipitopito 8 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold Whakatauranga onamata 5A
Whakaaetanga Mea Brass Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 39.4µin (1.00µm)
Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold Momo Hononga Receptacle, Male Pins
Tae Silver Ko te whakatuwhera o te tau 0.283" ~ 0.299" (7.20mm ~ 7.60mm)