PFH.M0.8TL.LC52Z
LEMOLEMO
LEMO
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PFH.M0.8TL.LC52Z
Kaihanga / Waitohu: LEMO
Whakaahuatanga hua CONN PLUG FMALE 8POS SOLDER CUP
Ngā Rauemi: PFH.M0.8TL.LC52Z.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PFH.M0.8TL.LC52Z
Tau Wae PFH.M0.8TL.LC52Z Kaihanga LEMO
Whakaahuatanga CONN PLUG FMALE 8POS SOLDER CUP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 3975 pcs Pepa Raraunga PFH.M0.8TL.LC52Z.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Solder Cup
Te whakangungu Unshielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru M08 Rauemi Hee Polyetherimide (PEI)
Kua oti te Rei - Raupapa 1P
Packaging Bulk Whakatakotoranga H
Tae Mahi -50°C ~ 170°C Tau o nga Tauranga 8
Momo Tae Free Hanging (In-Line) Tae Whakatu -
Ko te Whakatau Whakamatau - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Kōkuhu Rauemi Polyetheretherketone (PEEK) Tiaki Ingoa IP64 - Dust Tight, Water Resistant
Ngā āhuatanga Backshell Pato Tere Push-Pull, Detent Lock
Whakaahuatanga Taipitopito 8 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Solder Cup Gold Whakatauranga onamata 5A
Whakaaetanga Mea - Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae -
Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold Momo Hononga Plug, Female Sockets
Tae Black Ko te whakatuwhera o te tau 0.157" ~ 0.205" (4.00mm ~ 5.20mm)