PFG.4B.320.CLMD12Z
Hua Hua
Tau Wae: PFG.4B.320.CLMD12Z
Kaihanga / Waitohu: LEMO
Whakaahuatanga hua CONN RCPT FMALE 20POS GOLD CRIMP
Ngā Rauemi: PFG.4B.320.CLMD12Z.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PFG.4B.320.CLMD12Z
Tau Wae PFG.4B.320.CLMD12Z Kaihanga LEMO
Whakaahuatanga CONN RCPT FMALE 20POS GOLD CRIMP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4240 pcs Pepa Raraunga PFG.4B.320.CLMD12Z.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 320 Rauemi Hee Brass
Kua oti te Rei Chrome Raupapa 4B
Packaging Bulk Whakatakotoranga G
Tae Mahi -55°C ~ 250°C Tau o nga Tauranga 20
Pato Tere Push-Pull Whakaahuatanga Taipitopito 20 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold
Whakatauranga onamata 8A Whakaaetanga Mea Bronze
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 59.0µin (1.50µm) Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold
Momo Hononga Receptacle, Female Sockets Tae Silver
Ko te whakatuwhera o te tau 0.417" ~ 0.472" (10.60mm ~ 12.00mm) Rauemi Backshell, Pae Brass, Chrome