PFG.1B.307.CYMD52Z
Hua Hua
Tau Wae: PFG.1B.307.CYMD52Z
Kaihanga / Waitohu: LEMO
Whakaahuatanga hua CONN RCPT FMALE 7POS GOLD CRIMP
Ngā Rauemi: PFG.1B.307.CYMD52Z.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PFG.1B.307.CYMD52Z
Tau Wae PFG.1B.307.CYMD52Z Kaihanga LEMO
Whakaahuatanga CONN RCPT FMALE 7POS GOLD CRIMP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5231 pcs Pepa Raraunga PFG.1B.307.CYMD52Z.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 307 Rauemi Hee Brass
Kua oti te Rei Chrome Raupapa 1B
Packaging Bulk Whakatakotoranga G
Tae Mahi -55°C ~ 250°C Tau o nga Tauranga 7
Momo Tae Free Hanging (In-Line); Panel Mount Tae Whakatu Front and Rear Side Nut
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0
Tiaki Ingoa IP50 - Dust Protected Ngā āhuatanga Backshell
Pato Tere Push-Pull Whakaahuatanga Taipitopito 7 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold
Whakatauranga onamata 7A Whakaaetanga Mea Bronze
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 59.0µin (1.50µm) Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold
Momo Hononga Receptacle, Female Sockets Tae Silver
Ko te whakatuwhera o te tau 0.165" ~ 0.205" (4.20mm ~ 5.20mm) Rauemi Backshell, Pae Brass, Chrome
Nga tono -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
PFG.1B.307.CLLD72Z
PFG.1B.307.CLLD72Z
Kaihanga: LEMO
Whakaahuatanga: CONN RCPT FMALE 7POS SOLDER CUP
I roto i te taonga: 5424 pcs
Tikiake: PFG.1B.307.CLLD72Z.pdf
RFQ
PFG.1B.308.CLLD52
PFG.1B.308.CLLD52
Kaihanga: LEMO
Whakaahuatanga: CONN RCPT FMALE 8POS SOLDER CUP
I roto i te taonga: 4049 pcs
Tikiake: PFG.1B.308.CLLD52.pdf
RFQ
PFG.1B.307.CYMD52
PFG.1B.307.CYMD52
Whakaahuatanga: CONN RCPT FMALE 7POS GOLD CRIMP