PFG.0B.304.CYMD52
Hua Hua
Tau Wae: PFG.0B.304.CYMD52
Kaihanga / Waitohu: LEMO
Whakaahuatanga hua CONN RCPT FMALE 4POS GOLD CRIMP
Ngā Rauemi: PFG.0B.304.CYMD52.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PFG.0B.304.CYMD52
Tau Wae PFG.0B.304.CYMD52 Kaihanga LEMO
Whakaahuatanga CONN RCPT FMALE 4POS GOLD CRIMP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4460 pcs Pepa Raraunga PFG.0B.304.CYMD52.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 304 Rauemi Hee Brass
Kua oti te Rei Chrome Raupapa 0B
Packaging Bulk Whakatakotoranga G
Tae Mahi -55°C ~ 250°C Tau o nga Tauranga 4
Momo Tae Free Hanging (In-Line); Panel Mount Tae Whakatu Front and Rear Side Nut
Kōkuhu Rauemi Polyetheretherketone (PEEK) Tiaki Ingoa IP50 - Dust Protected
Ngā āhuatanga Backshell Pato Tere Push-Pull
Whakaahuatanga Taipitopito 4 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold Whakatauranga onamata 7A
Whakaaetanga Mea Bronze Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 59.0µin (1.50µm)
Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold Momo Hononga Receptacle, Female Sockets
Tae Silver Ko te whakatuwhera o te tau 0.165" ~ 0.205" (4.20mm ~ 5.20mm)
Rauemi Backshell, Pae Brass, Chrome Nga tono -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
PFG.0B.305.CLLD25
PFG.0B.305.CLLD25
Kaihanga: LEMO
Whakaahuatanga: CONN RCPT FMALE 5POS SOLDER CUP
I roto i te taonga: 5955 pcs
Tikiake: PFG.0B.305.CLLD25.pdf
RFQ
PFG.0B.304.CLLD56Z
PFG.0B.304.CLLD56Z
Kaihanga: LEMO
Whakaahuatanga: CONN RCPT FMALE 4POS SOLDER CUP
I roto i te taonga: 5037 pcs
Tikiake: PFG.0B.304.CLLD56Z.pdf
RFQ
PFG.0B.304.CYMD52Z
PFG.0B.304.CYMD52Z
Whakaahuatanga: CONN RCPT FMALE 4POS GOLD CRIMP