PFG.00.304.CLLD35
LEMOLEMO
LEMO
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PFG.00.304.CLLD35
Kaihanga / Waitohu: LEMO
Whakaahuatanga hua CONN RCPT FMALE 4POS SOLDER CUP
Ngā Rauemi: PFG.00.304.CLLD35.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PFG.00.304.CLLD35
Tau Wae PFG.00.304.CLLD35 Kaihanga LEMO
Whakaahuatanga CONN RCPT FMALE 4POS SOLDER CUP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4080 pcs Pepa Raraunga PFG.00.304.CLLD35.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Solder Cup
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 304 Rauemi Hee Brass
Kua oti te Rei Chrome Raupapa 00
Packaging Bulk Whakatakotoranga G
Tae Mahi -55°C ~ 250°C Tau o nga Tauranga 4
Momo Tae Free Hanging (In-Line); Panel Mount Tae Whakatu Front and Rear Side Nut
Kōkuhu Rauemi Polyetheretherketone (PEEK) Tiaki Ingoa IP50 - Dust Protected
Ngā āhuatanga Backshell Pato Tere Push-Pull
Whakaahuatanga Taipitopito 4 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Gold Whakatauranga onamata 2A
Whakaaetanga Mea Bronze Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 59.0µin (1.50µm)
Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold Momo Hononga Receptacle, Female Sockets
Tae Silver Ko te whakatuwhera o te tau 0.106" ~ 0.138" (2.70mm ~ 3.50mm)
Rauemi Backshell, Pae Brass, Chrome Nga tono -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
PFG.0B.302.CLLD25
PFG.0B.302.CLLD25
Kaihanga: LEMO
Whakaahuatanga: CONN RCPT FMALE 2POS SOLDER CUP
I roto i te taonga: 4766 pcs
Tikiake: PFG.0B.302.CLLD25.pdf
RFQ
PFG-92N
PFG-92N
Kaihanga: Mechatronics
Whakaahuatanga: FAN FILTER KIT 92MM W/ NYLON FIL
I roto i te taonga: 8544 pcs
Tikiake: PFG-92N.pdf
RFQ
PFG.0B.302.CLLD31
PFG.0B.302.CLLD31
Kaihanga: LEMO