PFF.0B.304.CLLD56
LEMOLEMO
LEMO
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PFF.0B.304.CLLD56
Kaihanga / Waitohu: LEMO
Whakaahuatanga hua CONN RCPT FMALE 4POS SOLDER CUP
Ngā Rauemi: PFF.0B.304.CLLD56.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PFF.0B.304.CLLD56
Tau Wae PFF.0B.304.CLLD56 Kaihanga LEMO
Whakaahuatanga CONN RCPT FMALE 4POS SOLDER CUP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4402 pcs Pepa Raraunga PFF.0B.304.CLLD56.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Solder Cup
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 304 Rauemi Hee Brass
Kua oti te Rei Chrome Raupapa 0B
Packaging Bulk Whakatakotoranga F
Tae Mahi -55°C ~ 250°C Tau o nga Tauranga 4
Momo Tae Free Hanging (In-Line); Panel Mount Tae Whakatu Front and Rear Side Nut
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0
Tiaki Ingoa IP50 - Dust Protected Ngā āhuatanga Backshell
Pato Tere Push-Pull Whakaahuatanga Taipitopito 4 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Gold
Whakatauranga onamata 7A Whakaaetanga Mea Bronze
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 59.0µin (1.50µm) Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold
Momo Hononga Receptacle, Female Sockets Tae Silver
Ko te whakatuwhera o te tau 0.209" ~ 0.220" (5.30mm ~ 5.60mm) Rauemi Backshell, Pae Brass, Chrome