PFB.M0.2TL.AC52NZ
LEMOLEMO
LEMO
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PFB.M0.2TL.AC52NZ
Kaihanga / Waitohu: LEMO
Whakaahuatanga hua CONN PLUG MALE 2POS SOLDER CUP
Ngā Rauemi: PFB.M0.2TL.AC52NZ.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PFB.M0.2TL.AC52NZ
Tau Wae PFB.M0.2TL.AC52NZ Kaihanga LEMO
Whakaahuatanga CONN PLUG MALE 2POS SOLDER CUP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5990 pcs Pepa Raraunga PFB.M0.2TL.AC52NZ.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Solder Cup
Te whakangungu Unshielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru M02 Rauemi Hee Polyetherimide (PEI)
Kua oti te Rei - Raupapa 1P
Packaging Bulk Whakatakotoranga B
Tae Mahi -50°C ~ 170°C Tau o nga Tauranga 2
Momo Tae Free Hanging (In-Line) Tae Whakatu -
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Ko te Whakatau Whakamatau -
Tiaki Ingoa IP64 - Dust Tight, Water Resistant Ngā āhuatanga Backshell
Pato Tere Push-Pull, Detent Lock Whakaahuatanga Taipitopito 2 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold
Whakatauranga onamata 10A Whakaaetanga Mea -
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae - Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold
Momo Hononga Plug, Male Pins Tae Black
Ko te whakatuwhera o te tau 0.157" ~ 0.205" (4.00mm ~ 5.20mm) Rauemi Backshell, Pae Polyetherimide (PEI)