PCA.4E.675.CTAC12Z
Hua Hua
Tau Wae: PCA.4E.675.CTAC12Z
Kaihanga / Waitohu: LEMO
Whakaahuatanga hua CONN INLINE RCPT TRIAX PIN SLDER
Ngā Rauemi: PCA.4E.675.CTAC12Z.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PCA.4E.675.CTAC12Z
Tau Wae PCA.4E.675.CTAC12Z Kaihanga LEMO
He Rahinga Kei te wātea 5220 pcs Pepa Raraunga PCA.4E.675.CTAC12Z.pdf
Whakamutunga Whakamutunga Clamp Raupapa 4E
Packaging Bulk Tae Mahi -55°C ~ 200°C
Momo Tae Free Hanging (In-Line) Tae Whakatu -
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Nga Takahanga Tae 5000
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Te Hainatanga Whakataunga -
Tiaki Ingoa IP66 - Dust Tight, Water Resistant Kei roto -
Hapa 75 Ohm Tae Housing Silver
Tautanga - Max 1.2GHz Ngā āhuatanga -
Pato Tere Push-Pull Rauemi Dielectric Polytetrafluoroethylene (PTFE)
Whakaahuatanga Taipitopito Triaxial Connector Receptacle, Male Pin 75 Ohm Free Hanging (In-Line) Solder Whakaoti Whakamutunga Solder
Momo Hononga Receptacle, Male Pin Kāhua Hononga Triaxial
Whakaaetanga Kaituku Paenga Gold Paetukutuku Whakaaetanga Center Brass
Kamupene Cable Belden 8215, 8232A, 8233A, 9267 Rauemi Ara Brass