PCA.3S.310.CNLL72
Hua Hua
Tau Wae: PCA.3S.310.CNLL72
Kaihanga / Waitohu: LEMO
Whakaahuatanga hua CONN CIRC RCPT 10POS SOLDER CUP
Ngā Rauemi: PCA.3S.310.CNLL72.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PCA.3S.310.CNLL72
Tau Wae PCA.3S.310.CNLL72 Kaihanga LEMO
Whakaahuatanga CONN CIRC RCPT 10POS SOLDER CUP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 3962 pcs Pepa Raraunga PCA.3S.310.CNLL72.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Solder Cup
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 310 Rauemi Hee Brass
Kua oti te Rei Chrome Raupapa 3S
Packaging Bulk Whakatakotoranga Keyed
Tae Mahi -55°C ~ 250°C Tau o nga Tauranga 10
Momo Tae Free Hanging (In-Line) Tae Whakatu -
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-2
Tiaki Ingoa IP50 - Dust Protected Ngā āhuatanga Backshell
Pato Tere Push-Pull Whakaahuatanga Taipitopito 10 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets and Male Pins Solder Cup Gold
Whakatauranga onamata 9A Whakaaetanga Mea Brass, Bronze
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae - Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold
Momo Hononga Receptacle, Female Sockets and Male Pins Tae Silver
Ko te whakatuwhera o te tau 0.224" ~ 0.283" (5.70mm ~ 7.20mm) Rauemi Backshell, Pae Brass, Chrome