PCA.3E.318.CLLK15
Hua Hua
Tau Wae: PCA.3E.318.CLLK15
Kaihanga / Waitohu: LEMO
Whakaahuatanga hua CONN CIRC RCPT 18POS SOLDER CUP
Ngā Rauemi: PCA.3E.318.CLLK15.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PCA.3E.318.CLLK15
Tau Wae PCA.3E.318.CLLK15 Kaihanga LEMO
Whakaahuatanga CONN CIRC RCPT 18POS SOLDER CUP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4442 pcs Pepa Raraunga PCA.3E.318.CLLK15.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Solder Cup
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 318 Rauemi Hee Brass
Kua oti te Rei Chrome Raupapa 3E
Packaging Bulk Whakatakotoranga Keyed
Tae Mahi -55°C ~ 200°C Tau o nga Tauranga 18
Momo Tae Free Hanging (In-Line) Tae Whakatu -
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0
Tiaki Ingoa IP66/68 - Dust Tight, Water Resistant, Waterproof Ngā āhuatanga Backshell
Pato Tere Push-Pull Whakaahuatanga Taipitopito 18 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets and Male Pins Solder Cup Gold
Whakatauranga onamata 6A Whakaaetanga Mea Brass, Bronze
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae - Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold
Momo Hononga Receptacle, Female Sockets and Male Pins Tae Silver
Ko te whakatuwhera o te tau 0.555" ~ 0.591" (14.10mm ~ 15.00mm) Rauemi Backshell, Pae Brass, Chrome