PCA.1S.120.CTLC42
Hua Hua
Tau Wae: PCA.1S.120.CTLC42
Kaihanga / Waitohu: LEMO
Whakaahuatanga hua CONN RCPT FMALE 1POS SOLDER CUP
Ngā Rauemi: PCA.1S.120.CTLC42.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PCA.1S.120.CTLC42
Tau Wae PCA.1S.120.CTLC42 Kaihanga LEMO
Whakaahuatanga CONN RCPT FMALE 1POS SOLDER CUP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4550 pcs Pepa Raraunga PCA.1S.120.CTLC42.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Solder Cup
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 120 Rauemi Hee Brass
Kua oti te Rei Chrome Raupapa 1S
Packaging Bulk Whakatakotoranga Keyed
Tae Mahi -55°C ~ 250°C Tau o nga Tauranga 1
Momo Tae Free Hanging (In-Line) Tae Whakatu -
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Ko te Whakatau Whakamatau -
Tiaki Ingoa IP50 - Dust Protected Ngā āhuatanga Backshell
Pato Tere Push-Pull Whakaahuatanga Taipitopito 1 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Gold
Whakatauranga onamata 18A Whakaaetanga Mea Bronze
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae - Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold
Momo Hononga Receptacle, Female Sockets Tae Silver
Ko te whakatuwhera o te tau 0.126" ~ 0.165" (3.20mm ~ 4.20mm) Rauemi Backshell, Pae Brass, Chrome