PCA.1E.250.CTLC50Z
Hua Hua
Tau Wae: PCA.1E.250.CTLC50Z
Kaihanga / Waitohu: LEMO
Whakaahuatanga hua CONN COAX RCPT STR 50 OHM SOLDER
Ngā Rauemi: 1.PCA.1E.250.CTLC50Z.pdf2.PCA.1E.250.CTLC50Z.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PCA.1E.250.CTLC50Z
Tau Wae PCA.1E.250.CTLC50Z Kaihanga LEMO
Whakaahuatanga CONN COAX RCPT STR 50 OHM SOLDER Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5727 pcs Pepa Raraunga 1.PCA.1E.250.CTLC50Z.pdf2.PCA.1E.250.CTLC50Z.pdf
Whakamutunga Whakamutunga Clamp Raupapa 1E
Packaging Bulk Tae Mahi -55°C ~ 200°C
Tau o nga Ports 1 Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Tae Whakatu - Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Nga Takahanga Tae 1000 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Te Hainatanga Whakataunga - Tiaki Ingoa IP68 - Dust Tight, Waterproof
Kei roto - Hapa 50 Ohm
Tae Housing Silver Ngā āhuatanga -
Pato Tere Push-Pull Rauemi Dielectric Polytetrafluoroethylene (PTFE)
Whakaahuatanga Taipitopito Coaxial Connector Receptacle, Female Socket 50 Ohm Free Hanging (In-Line) Solder Whakaoti Whakamutunga Solder
Momo Hononga Receptacle, Female Socket Kāhua Hononga Coaxial
Whakaaetanga Kaituku Paenga Gold Paetukutuku Whakaaetanga Center Beryllium Copper
Kamupene Cable RG-122, 174, 174A, 178B, 188A, 196A, 316B Rauemi Ara Brass