PCA.0S.302.CLMK57Z
Hua Hua
Tau Wae: PCA.0S.302.CLMK57Z
Kaihanga / Waitohu: LEMO
Whakaahuatanga hua CONN CIRC RCPT 2POS GOLD CRIMP
Ngā Rauemi: PCA.0S.302.CLMK57Z.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PCA.0S.302.CLMK57Z
Tau Wae PCA.0S.302.CLMK57Z Kaihanga LEMO
Whakaahuatanga CONN CIRC RCPT 2POS GOLD CRIMP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5618 pcs Pepa Raraunga PCA.0S.302.CLMK57Z.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 302 Rauemi Hee Brass
Kua oti te Rei Chrome Raupapa 0S
Packaging Bulk Whakatakotoranga Keyed
Tae Mahi -55°C ~ 250°C Tau o nga Tauranga 2
Momo Tae Free Hanging (In-Line) Tae Whakatu -
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0
Tiaki Ingoa IP50 - Dust Protected Ngā āhuatanga Backshell
Pato Tere Push-Pull Whakaahuatanga Taipitopito 2 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets and Male Pins Crimp Gold
Whakatauranga onamata 10A Whakaaetanga Mea Brass, Bronze
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae - Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold
Momo Hononga Receptacle, Female Sockets and Male Pins Tae Silver
Ko te whakatuwhera o te tau 0.205" ~ 0.224" (5.20mm ~ 5.70mm) Rauemi Backshell, Pae Brass, Chrome