PCA.0S.302.CLAC44Z
Hua Hua
Tau Wae: PCA.0S.302.CLAC44Z
Kaihanga / Waitohu: LEMO
Whakaahuatanga hua CONN CIRC RCPT 2POS SOLDER CUP
Ngā Rauemi: PCA.0S.302.CLAC44Z.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PCA.0S.302.CLAC44Z
Tau Wae PCA.0S.302.CLAC44Z Kaihanga LEMO
Whakaahuatanga CONN CIRC RCPT 2POS SOLDER CUP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4262 pcs Pepa Raraunga PCA.0S.302.CLAC44Z.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Solder Cup
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 302 Rauemi Hee Brass
Kua oti te Rei Chrome Raupapa 0S
Packaging Bulk Whakatakotoranga Keyed
Tae Mahi -55°C ~ 250°C Tau o nga Tauranga 2
Momo Tae Free Hanging (In-Line) Tae Whakatu -
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0
Tiaki Ingoa IP50 - Dust Protected Ngā āhuatanga Backshell
Pato Tere Push-Pull Whakaahuatanga Taipitopito 2 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets and Male Pins Solder Cup Gold
Whakatauranga onamata 10A Whakaaetanga Mea Brass, Bronze
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae - Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold
Momo Hononga Receptacle, Female Sockets and Male Pins Tae Silver
Ko te whakatuwhera o te tau 0.146" ~ 0.173" (3.70mm ~ 4.40mm) Rauemi Backshell, Pae Brass, Chrome
Nga tono -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
PCA.0S.302.CLKR27
PCA.0S.302.CLKR27
Kaihanga: LEMO
Whakaahuatanga: CONN CIRC RCPT 2POS SOLDER CUP
I roto i te taonga: 4566 pcs
Tikiake: PCA.0S.302.CLKR27.pdf
RFQ
PCA.0S.302.CLLC22
PCA.0S.302.CLLC22
Kaihanga: LEMO
I roto i te taonga: 4191 pcs
Tikiake: PCA.0S.302.CLLC22.pdf
RFQ
PCA.0S.302.CLAC44
PCA.0S.302.CLAC44