PCA.00.113.CTLC29Z
LEMOLEMO
LEMO
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PCA.00.113.CTLC29Z
Kaihanga / Waitohu: LEMO
Whakaahuatanga hua CONN RCPT FMALE 1POS SOLDER CUP
Ngā Rauemi: PCA.00.113.CTLC29Z.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PCA.00.113.CTLC29Z
Tau Wae PCA.00.113.CTLC29Z Kaihanga LEMO
Whakaahuatanga CONN RCPT FMALE 1POS SOLDER CUP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4096 pcs Pepa Raraunga PCA.00.113.CTLC29Z.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Solder Cup
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 113 Rauemi Hee Brass
Kua oti te Rei Chrome Raupapa 00
Packaging Bulk Whakatakotoranga A
Tae Mahi -55°C ~ 250°C Tau o nga Tauranga 1
Momo Tae Free Hanging (In-Line) Tae Whakatu -
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Ko te Whakatau Whakamatau -
Tiaki Ingoa IP50 - Dust Protected Ngā āhuatanga Backshell
Pato Tere Push-Pull Whakaahuatanga Taipitopito 1 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Gold
Whakatauranga onamata 8A Whakaaetanga Mea Bronze
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 59.0µin (1.50µm) Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold
Momo Hononga Receptacle, Female Sockets Tae Silver
Ko te whakatuwhera o te tau 0.114" (2.90mm) Rauemi Backshell, Pae Brass, Chrome
Nga tono -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
PCA-TPM-00A1E
PCA-TPM-00A1E
Kaihanga: Advantech
Whakaahuatanga: TPM MOD BY LPC FOR CPU CARDS
I roto i te taonga: 3425 pcs
Tikiake: PCA-TPM-00A1E.pdf
RFQ
PCA.00.113.CTLK37Z
PCA.00.113.CTLK37Z
Kaihanga: LEMO
Whakaahuatanga: CONN RCPT FMALE 1POS SOLDER CUP
I roto i te taonga: 5149 pcs
Tikiake: PCA.00.113.CTLK37Z.pdf
RFQ
PCA.00.113.CTLC29
PCA.00.113.CTLC29
Kaihanga: LEMO