PAG.M0.8TL.CC65N
Hua Hua
Tau Wae: PAG.M0.8TL.CC65N
Kaihanga / Waitohu: LEMO
Whakaahuatanga hua CONN PLUG MALE 8POS GOLD CRIMP
Ngā Rauemi: PAG.M0.8TL.CC65N.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PAG.M0.8TL.CC65N
Tau Wae PAG.M0.8TL.CC65N Kaihanga LEMO
Whakaahuatanga CONN PLUG MALE 8POS GOLD CRIMP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5937 pcs Pepa Raraunga PAG.M0.8TL.CC65N.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Unshielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru M08 Rauemi Hee Polyetherimide (PEI)
Kua oti te Rei - Raupapa 1P
Packaging Bulk Whakatakotoranga G
Tae Mahi -50°C ~ 170°C Tau o nga Tauranga 8
Pato Tere Push-Pull, Detent Lock Whakaahuatanga Taipitopito 8 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold
Whakatauranga onamata 5A Whakaaetanga Mea -
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae - Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold
Momo Hononga Plug, Male Pins Tae Black
Ko te whakatuwhera o te tau 0.209" ~ 0.256" (5.30mm ~ 6.50mm) Rauemi Backshell, Pae Polyetherimide (PEI)
Nga tono Automotive, Industrial, Medical, Testing Equipment & Measurement
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
PAG.M0.8TL.AC65N
PAG.M0.8TL.AC65N
Kaihanga: LEMO
Whakaahuatanga: CONN PLUG MALE 8POS SOLDER CUP
I roto i te taonga: 5357 pcs
Tikiake: PAG.M0.8TL.AC65N.pdf
RFQ
PAG.M0.8TL.CC52N
PAG.M0.8TL.CC52N
Kaihanga: LEMO
Whakaahuatanga: CONN PLUG MALE 8POS GOLD CRIMP
I roto i te taonga: 4139 pcs
Tikiake: PAG.M0.8TL.CC52N.pdf
RFQ
PAG.M0.8TL.CC65NK
PAG.M0.8TL.CC65NK